ZDECYDUJ, ILE ZAPŁACISZ, A MY POŁOWĘ PRZEKAŻEMY NA FUNDACJE!

Planery niedatowane do druku! Płacisz raz, drukujesz, ile potrzebujesz z nielimitowanym dostępem do wszystkich plików. Planery roczne, miesięczne, tygodniowe oraz dzienne. Swoje zamówienie otrzymasz natychmiast po zakupie. Na nic nie czekasz – pliki od razu pojawią się na Twoim e-mailu. Będziesz mógł je pobrać wielokrotnie, a do tego ważne są dożywotnio.

Produkty
Filtruj
Rodzaj planeru
  • Darmowe2
  • Planery roczne4
  • Planery miesięczne7
  • Planery tygodniowe3
  • Planer dzienne7
  • Planery tematyczne6
Styl planeru
  • Glamour2
  • Minimalistyczny10

Planery i organizery do druku

Zaczynasz odczuwać, że doba jest za krótka? Często zdarza Ci się zapominać o ważnych spotkaniach? A może po prostu stwierdziłeś, że nadszedł najwyższy czas na to, aby uporządkować swoje codzienne życie? W takim razie warto, abyś zainteresował się planerami, które pomogą Ci w tym. Dzięki planerom możesz w końcu zapanować nad czasem i obowiązkami. Jedyne co musisz zrobić, to zapisywać na kartach planera istotne sprawy i wydarzenia – w ten sposób będziesz mieć pełną kontrolę nad czasem i przede wszystkim będziesz mógł działać efektywnie. Znajdziesz u nas najlepsze planery!

Planer – co to?

Planer to forma notesu, zeszytu czy kalendarza, dzięki któremu możliwa jest skuteczna organizacja czasu. W tego typu zeszycie znajdują się osobiste notatki i ważne informacje dla danej osoby. Nie jest ściśle określone, czego mają one dotyczyć. Mogą to być informacje o spotkaniach biznesowych, wydatkach, a także wielu innych zadaniach, które muszą być wykonane w określonym terminie. Taki planer może wyglądać tak, jak tylko chcesz. Planer może przybrać rozmaitą formę – może być nawet w postaci elektronicznej lub miejsca na lodówce. Jego cel jest jednak jeden – przypominać i umożliwiać jak najlepszą organizację czasu w codziennym życiu.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą produktów!

Planery – dlaczego warto zdecydować się na posiadanie planera?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na posiadanie planera. Jednym z najważniejszych jest fakt, że zapisując najważniejsze rzeczy w planerze, na pewno o niczym nie zapomnisz. Choć oczywiście wymaga to regularnego zaglądania do planera.

Korzystając z takiego notesu, można nauczyć się również systematyczności. W końcu nie ma opcji, że planer uzupełni się sam (takie planery po prostu nie istnieją – to przede wszystkim inwestycja w siebie, ale wymaga również zaangażowania). Gdy wyrobisz już nawyk zapisywania ważnych informacji, to najpewniej korzystnie przełoży się to również na inne aspekty Twojego codziennego życia. Poza tym organizacja własnego czasu jest kolejną ogromną zaletą. Jeśli będziesz dbać o to, aby każdy dzień był dokładnie zaplanowany, to realizacja obowiązków będzie dużo prostsza, a Ty będziesz osiągać sukcesy w wielu dziedzinach.

Czy wiesz, że realizacja wyznaczonych celów ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i postrzeganie własnej osoby? To kolejny powód, dla którego posiadanie planera ma sens! Jak widzisz, planer to wiele zalet. Istotne jest też to, że mając taki zeszyt, możesz cały czas monitorować ważne kwestie żywieniowe, czy finansowe. Dbając o regularne umieszczanie odpowiednich zapisów, masz zawsze wgląd w sytuację na danej płaszczyźnie na przestrzeni dni, tygodni, czy miesięcy!

Najpopularniejsze planery

W Twojej głowie wciąż pojawiają się coraz nowsze i ciekawsze pomysły, lecz zupełnie nie wiesz, jak zabrać się za ich realizację? Masz mnóstwo sił, lecz obowiązki i natłok myśli Cię przytłaczają? Być może szukasz czegoś, co pomoże Ci w zaplanowaniu Twojego czasu. To istotne, ponieważ w ten sposób możesz skutecznie dążyć do realizacji celów i spełniać swoje marzenia. Odpowiedzą na powyższe pytanie są proponowane przez nas planery!

Planery dostępne są w różnych wariantach. Kiedyś, najpopularniejszymi planerami były te tradycyjne, papierowe wersje przypominające kalendarze. W dzisiejszych czasach, kiedy większość swoich obowiązków załatwiamy przez smartfony lub komputery, najpopularniejszymi stały się planery do druku, w wersji elektronicznej. Planery te możesz dowolnie modyfikować, edytować i drukować – są uniwersalne bo wielokrotnego użytku, w odróżnieniu od tych tradycyjnych wersji.

Planery TheCopy.pl

To narzędzia, które możesz wykorzystać do zorganizowania miesiąca, tygodnia lub dnia. Opisywane produkty mają specjalnie zaprojektowane wnętrze, dzięki któremu w 100% możesz skupić się na najważniejszych rzeczach i przygotować plan działania. Każdego dnia wyznaczaj sobie cele, dzięki czemu Twoje nastawienie na ich realizację będzie najważniejsze. To od Ciebie zależy, jak wykorzystasz swój czas. Dlatego zaufaj nam i wybierz nasze produkty, a jednocześnie postaw na swój rozwój!

Planer do druku

Gdy dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z planowaniem i szukasz najprostszego narzędzia, to rozważ planer do druku. To ciekawe rozwiązanie, ponieważ planer do druku możesz wygodnie wydrukować we własnym domu, a następnie postawić na biurko, przykleić na lodówkę, czy też włożyć do organizera lub planera (wówczas wystarczy, że go przedziurkujesz). W naszej ofercie znajdziesz również niestandardowe szablony, które pomogą Ci m.in. oszczędzać, czy przygotować Święta Bożego Narodzenia. Koniecznie, zrób miejsce na lodówce, czy tablicy korkowej i zapoznaj się z naszymi propozycjami !

Planery niedatowane dzienne

Oferowane planery dzienne niedatowane to produkty, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć planowanie w dowolnym momencie roku. Oznacza to, że niekoniecznie musisz zacząć robić to wraz z nowym rokiem, ponieważ strony planera nie są datowane. Nasze planery niedatowane są na każdy miesiąc. W przygotowanych przez nas planerach znajdziesz wszelkie zakładki organizacyjne, dzięki którym zaczniesz efektywnie zarządzać czasem. We wnętrzu planerów znajduje się plan każdego miesiąca i tygodnia. Polecamy Ci je do zaplanowania swoich finansów, urlopu, a także do kontrolowania aktywności fizycznej.  To świetna motywacja do poprawy swoich wyników!

Planery niedatowane tygodniowe

Posiadamy w ofercie planery tygodniowe niedatowane. Są to planery, które umożliwiają rozpoczęcie planowania w dowolnym momencie roku, co wynika z tego, że strony planera nie są datowane. Planer jest stworzony na 12 miesięcy i składa się z zakładek organizacyjnych, które są pomocne w efektywnym zarządzaniu czasem. Wewnątrz znajdziesz plan każdego miesiąca i tygodnia, a także odpowiednio zaplanujesz finanse, urlop, czy ćwiczenia fizyczne. Już dziś wykonaj krok w kierunku samorealizacji i zdecyduj się na oferowane przez nas planery!

Wkłady do organizera

Kalendarze organizery polecamy każdej osobie, która chce zacząć planować w dowolnym momencie roku. We wnętrzu zazwyczaj znajdziesz także działy organizacyjne, dzięki którym łatwiej zorganizujesz swoją przestrzeń i zaoszczędzisz mnóstwo czasu, a co ważniejsze – będziesz bliżej realizacji celów.

Wkład naszych organizerów to plan miesiąca, tygodnia i dnia. Przygotowany plan finansowy pomoże Ci regularnie kontrolować budżet, natomiast plan urlopowy sprawi, że precyzyjnie zaplanujesz swój urlop! Masz do wykorzystania także mapę celów, dzięki której zawsze będziesz wiedział, na czym powinieneś się skupić. Ciekawy jest też fitness plan na każdy miesiąc – docenisz go zwłaszcza jeśli masz problem z regularną aktywnością fizyczną. Zainwestuj w swoją samorealizację już dziś!