ZDECYDUJ, ILE ZAPŁACISZ, A MY POŁOWĘ PRZEKAŻEMY NA FUNDACJE!

8 powodów, dla których powinieneś skorzystać z planera

Choć dyskusje na temat tego, co jest lepsze – papierowy czy cyfrowy planner – wciąż trwają, to jednak większość osób jest zgodna, że używanie planera każdego dnia jest pomocne w utrzymywaniu zorganizowanego życia. Dlaczego warto używać codziennego planera? Jak planery pomagają nam, w codziennym życiu? Poznaj 8 najważniejszych powodów, dla których powinieneś skorzystać z planera.

Planery TheCopy

Jeśli chcesz lepiej zorganizować swoje obowiązki i osiągać cele, zapoznaj się z naszymi planerami. Nasze planery pomogą Ci zaoszczędzić czas, poprawić efektywność i produktywność, a także zwiększyć swoją pamięć i zarządzanie finansami. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zacznij osiągać swoje cele z pomocą naszego planera.

1

Planery ułatwiają zarządzanie czasem

Zapewne nieraz miałeś wrażenie, że brakuje Ci czasu w ciągu dnia, prawda? Cóż, choć nie da się ukryć, że doba jest bardzo krótka, to jednak planery mogą zmniejszyć ten problem. Każdego dnia używaj planera do planowania spotkań i innych ważnych spraw z wyprzedzeniem, dzięki czemu nigdy nie przegapisz żadnego spotkania. Dzienny planer pokaże Ci również, jak wygląda Twój każdy dzień. Wystarczy, że szybko rzucisz okiem na planer i zobaczysz, co masz kolejnego zaplanowanego i zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

2

Planery dziennie korzystnie wpływają na pamięć

Ręczne notowanie spotkań i innych ważnych spraw pozwala lepiej zachować je w pamięci. Jest ono dużo lepsze niż pisanie na maszynie, ponieważ Twój mózg wówczas przetwarza tę informację, dzięki czemu możesz przyswoić informacje w taki sposób, że później łatwiej je przywołać. Czasem też po prostu miło sięgnąć pamięcią, aby sprawdzić, co robiliśmy np. rok temu, a dzięki planerowi – to jest możliwe! W łatwy sposób możesz śledzić swój progres oraz postępy. 

3

Planery zwiększają produktywność

Jeśli chcesz zwiększyć swoją produktywność w domu i w pracy, to planer na pewno Ci się sprawdzi. Dodawaj zadania i projekty do codziennego planera i stań się odpowiedzialny, miej większą motywację i zmniejsz swoją tendencję do odwlekania. Po pewnym czasie dostrzeżesz, że pracujesz wydajniej i masz czystszy umysł.

4

Planery sprawiają, że znajdujesz czas dla siebie i rodziny 

Nie da się ukryć, że dni większości ludzi są wypełnione przede wszystkim pracą. W związku z tym wielu osobom brakuje czasu na zabawę, czy zajęcia rodzinne. Niektórzy nie mają też czasu dla siebie. Kupując planer, na pewno uda Ci się znaleźć wolne miejsca w Twoim harmonogramie. Być może okaże się, że od 15:00 do 16:00 w czwartki jesteś wolny i nic nie robisz. Wówczas możesz zaplanować coś dla siebie lub spędzić czas z rodziną. Szybko przekonasz się, że planer dzienny się sprawdza.

5

Planery dzienne zmniejszają stres 

Mając wypełniony planer dzienny, dokładnie wiesz, jak będzie wyglądał każdy Twój dzień. Wystarczy, że do niego zajrzysz i od razu zmniejszy się Twój niepokój i stres, co wynika z tego, że na pewno nie zapomnisz o niczym, co zaplanowałeś w swoim planerze. Udowodniono, że planery dzienne faktycznie zmniejszają stres!

6

Planer dzienny jako osobisty rejestrator

Planer dzienny możesz używać do śledzenia wszystkiego, co robisz. Zapisuj w nim wizyty u lekarzy, liczbę posiłków, czy chociażby planuj płatności za rachunki, by nie przegapić kolejnego terminu płatności. Planer dzienny może być używany również do zarządzania miesięcznym budżetem. W ten sposób dowiesz się, gdzie lądują wszystkie Twoje pieniądze i sprawdzisz, na czym możesz przyoszczędzić (jeśli Twoim celem jest oszczędzanie).

7

Planer dzienny poprawia zdrowie psychiczne

Choć większość osób używa planera dziennego do notowania i śledzenia terminów, zadań i celów, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wykorzystał go w nieco inny sposób. Możesz go używać do śledzenia swojego nastroju, snu, czy nawyków higienicznych. Może Ci to bardzo pomóc, zwłaszcza jeśli odwiedzasz terapeutę lub psychiatrę. W planerze możesz również wyznaczyć sobie osobiste cele, które wpłyną na poprawę Twojego zdrowia psychicznego.

8

Planer korzystnie wpływa na zdrowie fizyczne

Czy wiesz, że planer dzienny może pomóc Ci poprawić zdrowie fizyczne? Jak to możliwe? W planerze możesz notować swoje treningi – zapisywać, ile one trwają, jak często ćwiczysz i jakie wykonujesz ćwiczenia. Możesz również kontrolować spożycie wody, swoje posiłki, wagę, liczbę kalorii i wiele innych kwestii. Planer dzienny na pewno Ci pomoże, jeśli masz coś, nad czym chcesz konkretnie popracować.

Jak zacząć działać z planerem dziennym?

Wiesz już, że dzienny planer może zapewnić mnóstwo korzyści, jeśli chodzi o organizację życia, zatem czas najwyższy zacząć go używać. Zanim jednak zaczniesz, to zapoznaj się z kilkoma wskazówkami.

Jak zatem widzisz, dzienny planer to mnóstwo niezwykłych korzyści. Zacznij korzystać z niego już dzisiaj i przekonaj się, jak zmieni się Twoje codzienne życie na lepsze. 

Z planerem na pokładzie – osiągnij więcej!

Jeśli szukasz sposobu na lepszą organizację swojego czasu i obowiązków, planer jest idealnym rozwiązaniem! Dzięki niemu będziesz w stanie lepiej zaplanować swój dzień, tydzień, a nawet cały miesiąc. Z jego pomocą nigdy nie zapomnisz o ważnych spotkaniach ani obowiązkach, a także będziesz mieć lepszy przegląd tego, co masz do zrobienia. Planer pomoże Ci również zachować porządek w Twoich myślach i zadaniach, co pozwoli Ci skupić się na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze. Nie czekaj dłużej – zacznij lepiej planować swój czas dzięki naszemu planerowi!

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Wypełniając ten formularz, zgadzasz się na przetwarzanie danych w nim podanych w celupu blikacji komentarza/opinii. Swoją zgodę możesz w każdej chwili wycofać, usuwająckomentarz/opinię lub kontaktując się z nami. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności